Informacja: Numer telefonu 608 355 200


STÓŁ PRASOWALNICZY Z AUTOMATYCZNĄ WYTWORNICĄ PARY I ŻELAZKIEM MAC5 ARE 715

PROMOCJA
STÓŁ PRASOWALNICZY Z AUTOMATYCZNĄ WYTWORNICĄ PARY I ŻELAZKIEM MAC5 ARE 715

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: ARE 715

Producent: MAC5

Gwarancja: 2 Lata Door to door

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Nowa cena: 2 899,00 zł z VAT (Stara cena: 3 499,00 zł)

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

 Włoski Design jest rozpoznawany na całym świecie jako synonim jakości i niezawodności, a także doskonałości stylu i materiałów ... i MAC5 produkuje takie właśnie urządzenia ...

MAC5 ARE 715 to aktywny system do prasowania z automatycznym napełnianiem oraz systemem kontroli czystości. Zintegrowana wytwornica z automatycznym systemem elektronicznego dopełniania wody jest łatwo demontowalna w celu czyszczenia i konserwacji, zawiera pojemnik na żelazko i kabel przyłączeniowy. Funkcja Energy Saver eliminuje kondensację z wnętrza powierzchni deski do prasowania,co zapobiega kapaniu wody. Jest to profesjonalny system dla zapracowanych gospodarstw domowych, krawców i krawcowych. Jego działanie w oparciu o przegrzaną parę o specjalnie dobranych właściwościach oraz z funkcję zasysania lub funkcję poduszki powietrznej gwarantuje szybkie, dokładne i wymagające mniej trudu prasowanie.

O wyjątkowości Mac 5 ARE 715 stanowią nowatorskie rozwiązania, między innymi stopa żelazka z najwyższej jakości stali . Mac 5 ARE 715 ma ponadto mnóstwo praktycznych, ułatwiających eksploatację funkcji. Obok automatycznego czujnika odkamieniania, warto zwrócić uwagę na dwustopniowy system składania i rozkładania urządzenia, dzięki niemu dwa płynne ruchy wystarczą, aby bez siłowania się i obciążania kręgosłupa, w dowolnym miejscu domu, ustawić profesjonalny warsztat do prasowania.Jedną z najwygodniejszych cech Mac 5 ARE 715jest jego kompaktowość – żelazko, wytwornica pary i aktywna powierzchnia do prasowania tworzą zintegrowaną całość, co zdecydowanie ułatwia przechowywanie oraz transport urządzenia, którego duże koła zapewniają dodatkowo doskonałą zwrotność. Zestaw jest niezwykle solidnie wykonany i zabezpieczony przed negatywnym wpływem pary wodnej na elementy metalowe. Made in Europe. Aktywna powierzchnia do prasowania wyposażona została w dmuchawę napełniającą powietrzem pokrowiec deski, ułatwiając prasownie delikatnych tkanin, np. jedwabiu. Specjalny system sprawia, że rzeczy zachowują się tak, jakby ułożone zostały na poduszce powietrznej. Natomiast funkcja zasysania, działając niczym magnes, wspomaga przenikanie pary przez ubrania i zapobiega ich przesuwaniu (ma to szczególne znaczenie w przypadku delikatnych i śliskich tkanin).

 

Model ARE 715 firmy MAC5 ze zintegrowaną wytwornicą pary to połączenie doskonałości stylu oraz materiałów. To zaawansowany technologicznie i stylistycznie system do prasowania. Jakość oraz niezawodność w eksploatacji spełnią wymogi nowoczesnych klientów, a dbałość o szczegóły oraz zastosowanie nowych rozwiązań technicznych sprawią, że prasowanie stanie się przyjemniejsze i mniej uciążliwe.


Aktywny System MAC5 ARE 715 - Jakość Miele za rozsądną cenę! Mistrz prasowania!

 

 

1

2

3

4

5

6

7

1-Pojemność wytwornicy 1L, 2-Czas nagrzewania 5 min, 3-Możliwość stałego nawilżania, 4-Ciśnienie Pary 4bar, 5-Boiler wykonany ze stali INOX o grubości ścianki 1,5 mm, 6-Automatyczna kontrola zawartości kotła z powiadomieniem, 7-W zestawie uchwyt do podtrzymania przewodu żelazka.

8

9

10

11

12

13

14

8-System wyciągu i nadmuch powietrza uaktywniany automatycznie, 9-Podgrzewana powierzchnia deski do prasowania, 10-Schowek na przewód i żelazko, 11-Regulowany poziom nawilżania, 12-Automatyczna kontrola pracy wyciągu i nadmuchu, 13-Możliwość ciągłego nawilżania, 14-Dwa silniki.

 Cechy produktu :

 • Aktywny system do prasowania z automatycznym napełnianiem oraz systemem kontroli konieczności odkamienienia
 • Płyta deski wykonana ze wzmocnionego aluminium
 • Wytwornica pary wykonana z 1,5 mm nierdzewnej stali z zewnętrzną grzałką
 • Regulacja wydatku pary
 • Stabilne ciśnienie i wydatek pary
 • Energy Saver – aktywny system cyrkulacji powietrza zapobiega wykraplaniu się wody wewnątrz deski i skapywaniu na podłogę
 • Funkcje : odsysania pary i poduszki powietrznej - sterowane wyłącznikiem czasowym
 • 2 wentylatory
 • Elektroniczny program usuwania kamienia
 • Zintegrowany zbiornik na wodę ze wskaźnikiem poziomu
 • Blokada przed samoistnym otwarciem
 • Wygodne składanie i transport dzięki dwóm ruchomym kółkom
 • Profesjonalne pokrycie wykonane z odpornego materiału (gram. 400g)
 • 7 różnych wysokości od 72 do 95 cm
 • Profesjonalne żelazko z możliwością sterowania wyrzutem pary
 • Powierzchnia prasowania: 110 x 43 cm
 • Wymiar deski rozłożonej: 132 x 43 x 95 cm
 • Wymiar deski złożonej: 132 x 50 x 29 cm
 • Waga: 22 Kg

Więcej informacji

 

 
Systemy do prasowania a normalne żelazka - Porównanie

1.Oszczędność czasu

W naszych systemach para wodna wydostająca się z żelazka ma ciśnienie 4 bar a temperatura pary to 130-135°C, w typowych żelazkach odpowiednio 0-0,5 bar i temp.105-110°C. Wyższe ciśnienie pary i temperatura pozwalają parze głębiej wniknąć w materiał i przyspieszają prasowanie.

2. Dodatkowe funkcje

Prasowanie z odsysaniem pary - pozwala wyprasować jednocześnie kilka warstw materiału. Zestaw systemów aktywnego prasowania jest oparty na sile suchej (przegrzanej) pary, która pozwala na szybkie i efektywne prasowanie połączone z aktywną deską do prasowania.

Podczas prasowania, para pod wysokim ciśnieniem wnika głęboko w materiał i „prasuje” włókna, które pozostają suche dzięki niskiej wilgotności pary. Podgrzewana deska do prasowania z systemem odsysania pary zapewnia jeszcze efektywniejsze prasowanie.

Prasowanie na poduszce powietrznej, dzięki niemu unikniesz np. odciśnięcia śladu wykończenia przodu T-shir'a na jego plecach, dzięki możliwość prasowanie w pionie wyprostujesz zagniecenia marynarki lub płaszcza. Prasowanie przy pomocy funkcji „balon powietrzny” jest idealnym rozwiązaniem dla bardzo delikatnych ubrań, gdzie istnieje ryzyko zniszczenia tkaniny przy bezpośrednim kontakcie z podstawą żelazka.

Bardzo cienkie tkaniny można także prasować na wieszaku. W tym celu możemy wykorzystać moc pary wychodzącej z podstawy żelazka. Jest ona na tyle duża, aby wyprasować i odświeżyć ubranie.

Niektóre ubrania nie muszą być bardzo dokładnie prasowane. Można je wówczas ułożyć jedno na drugim (tworząc kilka poziomów), a następnie tylko jeden raz uprasować bez przekładania na drugą stronę. Jest to możliwe dzięki suchej parze pod bardzo wysokim ciśnieniem.


Podsumowując, dzięki systemom do prasowania zyskasz możliwość wyprasowania swoich ubrań dokładniej , taniej i szybciej niż z zastosowaniem tradycyjnego żelazka!

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły